• Ново
Вртлив Акцент Стол, Барел Фотелја, Тапациран Читање Стол Еден Софа Дневна Стол, Тркалезна Барел Стол Во Ткаенина За Дневна Соба Спална Соба Канцеларија Расадник

Вртлив Акцент Стол, Барел Фотелја, Тапациран Читање Стол Еден Софа Дневна Стол, Тркалезна Барел Стол Во Ткаенина За Дневна Соба

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

6 ФУНТИ /47.3 ФУНТИ Стапала материјал Железо Стапала Боја Злато Тапацир Материјал Теди Ткаенина Тип На Производ Вртлив Акцент Фотелја Рамка Материјал Иверица Седиште Пополнете Материјал Пена Тежина Капацитет 300lbassembly Потребни : да [удобно Седиште И Потпирач За Грб]Единствениот Стол За Софа Е Изработен Од теди ткаенина, Со Ткаенина Што дише За Дополнителна Удобност. [360 Степен Ротација]оваа фотелја за круг што се врти има функција за слободна ротација од 360 степени што ви овозможува лесно да ја промените положбата и насоката на седење, додека тапацираното седиште обезбедува стабилност и удобност.8" Ширина На Седиштето 28. Исто така, тоа е совршен додаток на салонот на хотелот, спалната соба, дневната соба, канцеларијата и расадникот.9" длабочина на Седиштето 28.It може добро да ја исполни својата цел создавајќи пријатно катче за вашите социјални настани или лично време,удобно е да седите,но не потонувате во тоа, сепак лесно станувате. [Широка Примена]столот за акцент е уникатен декор за различни прилики што може да ја подигнеesетиката на дизајнот на ентериерот.

Главните својства

Избор на купувачот

Палм Бич 7,5 'чадор на плажа
  • Ново
Класификација на производот:

Палм Бич 7,5 'чадор на плажа

Овој чадор од 71 / 2 'ве одржува кул и удобно додека се забавувате на сонце Изработено е од издржлив, отпоре

DEN 590.08
Девојки за девојчиња Петалија
  • Ново
Класификација на производот:

Девојки за девојчиња Петалија

Овие девојки Петалија, ОП81762, Сончевата сандала се опремени за целодневно носење Овие чевли се затворањ�

DEN 1.33
Gildan Ultra Cotton Classic Mouth Shorte Schait Moit
  • Ново
Класификација на производот:

Gildan Ultra Cotton Classic Mouth Shorte Schait Moit

Оваа маица за кратки ракави на Класик Класик Класик е изработена од удобна 100% памучна ткаенина...

DEN 335.52