• Ново
Toyo 11 R22. 144 142L гума

Toyo 11 R22. 144 142L гума

Buyers rating:
DEN 7184.00

Износ

Гума со погон на погон со четири жлебови, со паметна памет, Toyo M677 е идеален за регионални и долги апликации за превоз. Изградена со длабока шара од 28/32, оваа гума е специјално дизајнирана за да ја зголеми ефикасноста на горивото додека дава одлични перформанси, дури и абење и одлична влечење. Нејзиното соединение со ниски отпорни отпорни на тркала дава низок отпор на тркалање, минимизирање на потрошувачката на гориво и давање одлична километража за отстранување. Компјутерски оптимизиран дизајн на шара вклучува длабоки парчиња помеѓу блоковите на шарите за да се обезбеди засилена влажна и сува влечење. Технологијата за е-баланс обезбедува оптимален отпечаток дури и за абење да ги зголеми перформансите на километражата, додека широката, 28/32 длабока шара испорачува подолг живот. Дизајн на екстра широк блок. Ол-челик, четири конструкција на ремени. Напреден дизајн на обвивка.

Главните својства

Избор на купувачот

Индустриски студенти сложени забавни замоци дијаграм графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност,
  • Ново
Класификација на производот:

Индустриски студенти сложени забавни замоци дијаграм графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност,

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 1524.00