• Ново
Дизајн кој стои на пепелник хром црна завршница 24 или 16,50 прилагодлива висина

Дизајн кој стои на пепелник хром црна завршница 24 или 16,50 прилагодлива висина

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Додадена стабилност, пондерирана и поголема база обезбедува додадена стабилност во затворен простор, без грижа за паѓање на пепел или истурање на пепел, подобро да го чувате вашиот простор во уредување. Пондерирана и поголема база обезбедува додадена стабилност во затворен простор.

Главните својства

Избор на купувачот

Копирај Хартија, Светла, лб, 8-14, Ш КТ
  • Ново
Класификација на производот:

Копирај Хартија, Светла, лб, 8-14, Ш КТ

Копирајте Хартија, 99 Светли, 20 фунти, 81 / 2 х 14, 5М Ш / КТ хартиените плочи Во тешка категорија дикси имаат ун

DEN 744.00