• Ново
Нортлајт Претходно осветлен Бор Од Среден Бобар Вештачка Новогодишна Елка

Нортлајт Претходно осветлен Бор Од Среден Бобар Вештачка Новогодишна Елка

Buyers rating:
DEN 335.84

Износ

35 " зелен оловен кабел. Доаѓа со замена светилки и осигурувачи. Големина на сијалицата : мини. 579 совети. Димензии : 6,5' висока (од основата на штандот до врвот на дрвото).Зимата доаѓа и ви треба нешто за да го разубавите Вашиот Божиќ. Забелешка : Гранките се компресирани за испорака и треба да се издуваат по пристигнувањето за да изгледаат како фотографијата. Светлосните комплети на дрвото се сертифицирани И одобрени за внатрешна или надворешна употреба, но самото дрво се препорачува само за внатрешна употреба. 4-парче лесно склопување (вклучувајќи држач за дрвја). 36" широк (во најширока точка).25" широк совети. Жица мерач : 22. Зошто да не ја добиете оваа претходно осветлена Борова Борова Вештачка Ѕидна Елка. Бујната мешавина на зеленило му дава реален шарм и јасните светла додаваат сјај на вашиот декор. Прелит бобра бор ѕид вештачки Елка. Карактеристики на производот : Претходно осветлени со 150 јасни светла. Дополнителни Карактеристики На Производот : Бујна мешавина на зеленило. Материјал(и) : пвц/метал/стаклени светилки/жица/метал.

Главните својства

Избор на купувачот

Идораван Женско Основно Разноврсно Здолниште Дозвола За Жени Молив Бодикон Кратко Здолниште Закривено Еластично Тенко Кожено
  • Ново
Класификација на производот:

Идораван Женско Основно Разноврсно Здолниште Дозвола За Жени Молив Бодикон Кратко Здолниште Закривено Еластично Тенко Кожено

Какво фантастично лесно здолниште! Воопшто не е прилепено, со лесен материјал, така што без напор, одете�

DEN 383.84
Ќерки На Темнината Саундтракот
  • Ново
Класификација на производот:

Ќерки На Темнината Саундтракот

Според критичарот Џефри Обриен : Ќерките На Темнината неверојатно се наведнуваат кон уметничкиот крај �

DEN 416.00
Химели Орнаменти Комплет-Топката
  • Ново
Класификација на производот:

Химели Орнаменти Комплет-Топката

Цврстиот Даб ви носи традиционален фински стил На Химели Лесно за правење, овие разноврсни украси ја ка�

DEN 2.33