• Ново
oneOone Памучна Поплин Ткаенина Лисја И Цветни Блок Печатење Ткаенина Од Дворот Широк

oneOone Памучна Поплин Ткаенина Лисја И Цветни Блок Печатење Ткаенина Од Дворот Широк

Buyers rating:
DEN 77.12

Износ

Тоа е силен материјал кој најчесто се наоѓа во кошули фустани и пижами. Избравте : Памучен Поплин - - - Е широк 56 инчи. Реклами За Бренд : one Oone е едношалтер за сите љубители на ткаенини кои бараат различни материјали за ткаенина и ексклузивни отпечатоци. Со својот полиран изглед памучниот поплин е одличен избор дури и за свечена облека. "Продадени во 1 Двор (40"" или 100 см) чекори.

Главните својства

Избор на купувачот

Кајануо Женски Врвови Клиренс Цврст Полупатентен Ревер Женски Кошули Модни Жени Секојдневен Врат Со Ревер Со Чиста Боја Со Долг
  • Ново
Класификација на производот:

Кајануо Женски Врвови Клиренс Цврст Полупатентен Ревер Женски Кошули Модни Жени Секојдневен Врат Со Ревер Со Чиста Боја Со Долг

особено совршено за преодни сезони Одвојување перење за да се избегне боење облека ?●Нега На Облека : Ма

DEN 229.76
Слика Ма Патување Комплет 0.25 мл Матични Клетки Чистење На Лицето, 0.25 Мл Матични Клетки Серум, 0. Крајна Заштита Навлажнувачки
  • Ново
Класификација на производот:

Слика Ма Патување Комплет 0.25 мл Матични Клетки Чистење На Лицето, 0.25 Мл Матични Клетки Серум, 0. Крајна Заштита Навлажнувачки

Совршен комплет за стартување од пет парчиња за воведување на најдобрите најважни работи за Нега на Кож

DEN 1119.84