• Ново
Синиот бран 20 '44' Правоаголен над земја лисја

Синиот бран 20 '44' Правоаголен над земја лисја

Buyers rating:
DEN 1400.64

Износ

Спречува загадување на базенот од остатоци од лисја и танини. Преклопување од 4-метри за да одговара на повеќето справување. Се одликува со преклопување од 4 метри за соодветно вклопување. Изработено од трајно, ткаено полиетиленско мрежење. Зимските капаци и цевките за вода се продаваат одделно. Наменето за употреба во текот на зимското покритие на базен во земја. Поддржано од 4-годишна гаранција со 1 година целосно покриена.Инсталирајте мрежа за лисја од сина бранова боја за лесно отстранување на лисјата и остатоци оваа есен. Интегрираните јамки за вода цевки се распоредени на секои четири метри за безбедно вклопување над зимското покритие во земјата (цевки за вода што се продаваат одделно). Едноставно исчистете ги лисјата, исушете го пребивањето и чувајте го на ладно суво место до следната есен.

Главните својства

Избор на купувачот

Лук гурмај хабанеро кисела лук, оз
  • Ново
Класификација на производот:

Лук гурмај хабанеро кисела лук, оз

Овој лук од Хабанеро е многу жежок! Кисела лук се прави со процес на ладен мариноване што му овозможува н

DEN 127.68
Бобс црвен мел
  • Ново
Класификација на производот:

Бобс црвен мел

Црвениот мелница со кафеав мелница на целото зрнца, брашно од кафеав ориз е внимателно заземјување на л�

DEN 224.48
Палм Бич 7,5 'чадор на плажа
  • Ново
Класификација на производот:

Палм Бич 7,5 'чадор на плажа

Овој чадор од 71 / 2 'ве одржува кул и удобно додека се забавувате на сонце Изработено е од издржлив, отпоре

DEN 590.08