Персонализиран персонализиран семеен накит симулирана нараквица за жени од родилки во 10 килограми жолто злато над среброто
  • Ново
Класификација на производот:

Персонализиран персонализиран семеен накит симулирана нараквица за жени од родилки во 10 килограми жолто злато над среброто

Овална нараквица Две тркалезни камења и 10 кружни акцент камења, оригинални или симулирани Изберете од 12

DEN 3.00
Империјал скапоцен камен Стерлинг сребрен овален пресек создаден Цејлон Сафир и создаде прстен за ангажман на белиот сафир ореол
  • Ново
Класификација на производот:

Империјал скапоцен камен Стерлинг сребрен овален пресек создаден Цејлон Сафир и создаде прстен за ангажман на белиот сафир ореол

Изработено во сребро, овој волшебно прстен за ангажман го прикажува овалниот пресек создаден Ceylon Sapphire Ge

DEN 3.33
14К бело злато 6x овален прстен на сафир
  • Ново
Класификација на производот:

14К бело злато 6x овален прстен на сафир

Сигурно да се фати и да ја одразува светлината, овој зачудувачки прстен од сафир е направен од штрајкува

DEN 10525.60
Империјал скапоцен камен Стерлинг сребрен овален пресек создаден смарагд и создаден прстен за ангажман на белиот сафир ореол
  • Ново
Класификација на производот:

Империјал скапоцен камен Стерлинг сребрен овален пресек создаден смарагд и создаден прстен за ангажман на белиот сафир ореол

Изработено во сребро, прстенот за ангажман прикажува овална, создадена емералдска камења, поставена во

DEN 784.00
Дијамони кубни цирконија прстени за жени - 2. Карат бел кубен цирконија прстен накит - Стерлинг сребрени ленти за жени - ringвонење
  • Ново
Класификација на производот:

Дијамони кубни цирконија прстени за жени - 2. Карат бел кубен цирконија прстен накит - Стерлинг сребрени ленти за жени - Ringвонење

925 Стерлинг што дава изјава без разлика дали ги носите слоевит или одделно На Dio Monice, ние го создаваме наш

DEN 575.84
Дизајн на машка занишана сафир во волфрам мат црна титаниум со црна ПВД Внатрешна удобност се вклопува во свадбениот бенд, големина
  • Ново
Класификација на производот:

Дизајн на машка занишана сафир во волфрам мат црна титаниум со црна ПВД Внатрешна удобност се вклопува во свадбениот бенд, големина

Овој ексклузивен дизајн на овој машки свадбен бенд во Сафир Тунстен го прави совршен подарок за свадби,

DEN 271.84