• Ново
Симплмасигени Клиренс Мали Комплети Зимска Облека За Девојчиња Детски Пуловер Костум Женски Детски Сончоглед 2-парче Комплети за Момчиња Девојки Дуксер

Симплмасигени Клиренс Мали Комплети Зимска Облека За Девојчиња Детски Пуловер Костум Женски Детски Сончоглед 2-парче Комплети

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1pc Топ + 1pc Панталони Висок квалитет : ние специјално дизајнираме лесна и свежа облека за момчиња и девојчиња. Тоа е особено удобно за носење. обработка, ефектот на сликата се уште може да се постигне. Измијте ги рацете со чиста вода, не избелувајте, не мијте со топла вода и закачете ја да се исуши. Сигурно ќе биде моментален фаворит во секоја гардероба за момче/девојче. Инструкции за перење : Не избелувајте, исушете, натопете долго време и испеглајте го печатениот дел директно за да избегнете деформација на печатената шема, што ќе влијае на изгледот и удобноста при носење на облеката. Може директно да контактира со кожата без да предизвика штета на човечкото тело.

Главните својства

Избор на купувачот