• Ново
Плочки - кора и стап камен ефект на злато Калаката внатре внатре

Плочки - кора и стап камен ефект на злато Калаката внатре внатре

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Овие плочки не се погодни за употреба на подот или во влажни области како тушеви и базени. Информацијата е по избор и препорачуваме нецелосна инјекциска смеса, така што површината на плочката не е изгребана.Додадете малку искра во вашиот дом со плочки од WS Tiles! Ние произведуваме само најубави и елегантни плочки, така што без оглед на проектот, ќе помогнеме вашиот дом да изгледа чист, модерен и свеж за наредните години. Полу-капаната природа на стаклото ги прави овие плочки да изгледаат убави во природна и вештачка светлина, давајќи му на вашата соба зачудувачки изглед без оглед на времето на денот. Тие се отпорни на топлина и вода и можат да се инсталираат надвор, бидејќи тие се доказ за мраз. Овие серии за кора и стап камен серија 3 "x 6 " стаклени плочки за метрото од WS Tiles се совршени погодни за вашиот дом или бизнис. Боите се изгорени на стаклото, така што тие нема да избледат, возраст или да имаат значителни варијации на бојата. 2 квадратни метри по картон. Овие плочки не можат да се користат во области изложени директно на вода бидејќи влагата може да ја загрози мембраната на кора и стап. Фултирање на плочките е по избор.

Главните својства

Избор на купувачот

Реки Работ Производи Големи 12 во 16во Декоративна Табла За Сечење Калено Стакло, Хипоалергична, Нелизгачка, Текстура Површина
  • Ново
Класификација на производот:

Реки Работ Производи Големи 12 во 16во Декоративна Табла За Сечење Калено Стакло, Хипоалергична, Нелизгачка, Текстура Површина

Оваа Табла за Сечење Калено Стакло Од Производите на Работ на Реките има димензии 12 инчи на 16 инчи, обезб

DEN 311.20
Лак Чика Леле Леле
  • Ново
Класификација на производот:

Лак Чика Леле Леле

Син На Растафаријански музичар, Бас Начо порасна во Јамајка и Мајами и ја апсорбираше музиката на двете

DEN 576.00