• Ново
Хартија црна хартија за завиткување на подароци, квадратни метри

Хартија црна хартија за завиткување на подароци, квадратни метри

Buyers rating:
DEN 199.84

Износ

Jamем хартија и плик сјајни црни ролни за завиткување хартија ќе додадат елегантен допир на вашиот подарок. Кога станува збор за давање подароци, надворешната страна е исто како и внатрешноста! Од големи до мали подароци, вашиот примател ќе има што да очекува да очекува кога ќе се завитка во оваа црна хартија за завиткување. Оваа сјајна црна боја ги прави совршени подароци за роденден и бебешки туш. Без оглед на приликата, нашата хартија за завиткување ветува супериорен квалитет и ефикасност. Со 25 квадратни метри хартија што треба да ја користите, ќе барате изговор за завиткување! Ролни се продаваат индивидуално. Големина : 25 квадратни метри Боја : Сјајно црна количина : продадена хартија за завиткување на хартија и хартија од плик. Боја : Црна. Големина : 25 квадратни метри. Количина : Продадена индивидуално. Оваа разноврсна обвивка за подароци е обликувана од висококвалитетна хартија што ќе ви помогне да го чувате вашиот подарок во тајност!.

Главните својства

Избор на купувачот

Собранието На Странични Фарови На Патниците во дорман за Специфични Модели На Тојота Одговара изберете: 2003-ТОЈОТА КОРОЛА СЕ
  • Ново
Класификација на производот:

Собранието На Странични Фарови На Патниците во дорман за Специфични Модели На Тојота Одговара изберете: 2003-ТОЈОТА КОРОЛА СЕ

Издржливи материјалицврста пластика штити од временските услови и условите на патот Одговара Изберете

DEN 1.67