• Ново
Без граници за машки и големи машки технолошки џогери

Без граници за машки и големи машки технолошки џогери

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Додадете ги овие разноврсни технолошки џогери за повлекување на мажите од без граници во вашата гардероба! Користејќи лесна, ткаенина што може да дише со тенок вклопување, овие џогери на мажите имаат еластична половината со функционален кабел за цртање за прилагодливост. Две влезни џебови од предната страна со кабел за влечење на банџи и два џебови за заварување, помагаат безбедно да ги чувате вашите работи кога сте во движење. Исклучиво на. Материјал : 73% памук/27% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Slim Fit. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 предни џебови и 2 џебови. Карактеристики : Функционална вратоврска за влечење за прилагодливост. Машки технолошки џогери од без граници.

Главните својства

Избор на купувачот

Шина Штука Уметност Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов - Дневни Морски Желки Од
  • Ново
Класификација на производот:

Шина Штука Уметност Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов - Дневни Морски Желки Од

Шина Штука Уметност 14х18 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов

DEN 2.67
Идораван Женско Основно Разноврсно Здолниште Дозвола За Жени Молив Бодикон Кратко Здолниште Закривено Еластично Тенко Кожено
  • Ново
Класификација на производот:

Идораван Женско Основно Разноврсно Здолниште Дозвола За Жени Молив Бодикон Кратко Здолниште Закривено Еластично Тенко Кожено

Какво фантастично лесно здолниште! Воопшто не е прилепено, со лесен материјал, така што без напор, одете�

DEN 383.84