• Ново
Ореал Париз Колориста Полу Трајна Боја На Коса, Светло Изветвени Русокоси Металик Сина, фл оз

Ореал Париз Колориста Полу Трајна Боја На Коса, Светло Изветвени Русокоси Металик Сина, фл оз

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Изберете од вашите омилени колористички Нијанси На Лореал Париз како нашата розова, сина и виолетова, или измешајте со проѕирниот миксер за да создадете сопствени пастели. Боја на коса создадена со чисти директни бои во маска за коса за кондиционирање. 10 шампони. Бојата постепено ќе исчезне, на тон, на посветла сина со текот на времето. За највидливи резултати, нанесете ја на светло руса или изветвена коса. Трае прибл.

Главните својства

Избор на купувачот

Химели Орнаменти Комплет-Топката
  • Ново
Класификација на производот:

Химели Орнаменти Комплет-Топката

Цврстиот Даб ви носи традиционален фински стил На Химели Лесно за правење, овие разноврсни украси ја ка�

DEN 2.33