• Ново
Aloohaidyvio Дами Блузи Дозвола под 1 10, Жените Лето Печатени Шарени Леопард Печати Кратки Ракави Врвот

Aloohaidyvio Дами Блузи Дозвола под 1 10, Жените Лето Печатени Шарени Леопард Печати Кратки Ракави Врвот

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да ве сервисираме. €Натпревар● : женските основни врвови се спарени со фармерки, тексас шорцеви и хеланки,неколку убави додатоци, чанти за рамо и слатки капи за да поминат убав и секојдневен одмор. Нежно Машинско Перење Или Рачно Перење Со Ладна Вода.Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини на сликата пред да ја купите. €Големина Забелешка : проверете ја нашата големина шема слика инфор внимателно пред нарачката . Нашиот тим по продажбата е секогаш на ваша услуга. Основна симпатична блуза, Покажете ја вашата доверба и Шармантен изглед. €Клучен збор : женски блузи,жени плус големина, женски врвови дозвола undr 5 5 ,женски блузи,блузи за жени,Маици за жени,летни врвови за жени,дами блузи, дами врвови плус големина. €Карактеристики : Плетени Врвови, Возбудливи Кратки Ракави, Тркалезен Врат, дизајн На Закривен раб, Лабаво Вклопување, Моден Едноставен Дизајн. `+Прилики : ова е совршен летен секојдневен врв што може да се носи како секојдневно носење, погоден за активности на отворено, шопинг, состаноци, забави и какви било други прилики.

Главните својства

Избор на купувачот

Девојки за девојчиња Петалија
  • Ново
Класификација на производот:

Девојки за девојчиња Петалија

Овие девојки Петалија, ОП81762, Сончевата сандала се опремени за целодневно носење Овие чевли се затворањ�

DEN 1.33