• Ново
Машки Фанатици Брендирани Сина Сент Луис Блуз Тим Џерси

Машки Фанатици Брендирани Сина Сент Луис Блуз Тим Џерси

Buyers rating:
DEN 8959.84

Износ

Ако сте тврдокорен обожавател На Сент Луис Блуз, тогаш задолжително земете Го Овој Тимски дрес Од Брендирани Фанатици. Се одликува со автентичен дизајн на тимски бои и детали што би ги виделе вашите омилени играчи како ги носат на денот на играта. Благодарение на смелата графика На Сент Луис блуз преку предната страна и на рамената, вашата непоколеблива поддршка за вашиот сакан состав ќе биде целосно изложена во текот на секое носење. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. В-вратот. Официјално лиценциран. Празен Дрес. Мрежеста ткаенина. Материјал : 100% Полиестер. Машинско перење, сува сува ниска. Долг ракав. Увезени. Ткаени џок таг. Бренд : Фанатици Брендирани. Зашиени панели и ленти за рамо. Топлина запечатени графика.

Главните својства

Избор на купувачот

Лак Чика Леле Леле
  • Ново
Класификација на производот:

Лак Чика Леле Леле

Син На Растафаријански музичар, Бас Начо порасна во Јамајка и Мајами и ја апсорбираше музиката на двете

DEN 576.00