• Ново
Дизајн на потпис Од Casли Кежуал Триптис Акцент Стол Греј Тен

Дизајн на потпис Од Casли Кежуал Триптис Акцент Стол Греј Тен

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Трендовски триптис акцент стол додава забавна атмосфера во вашиот дом. Дизајнот без раце е совршен за мали простори на кои им е потребна искра на возбуда. Современата шема во нијанси на јаглен и тен ја покрива меката ткаенина. Поддржувачките перници внесуваат елемент на удобност. Прикачени перници за грб и седишта,Перници со Висока еластичност од пена завиткани во дебели поли влакна,Полиестерски тапацир,изложени стапала со завршна обработка од вештачко дрво,Исклучени од промотивни попусти и купони.

Главните својства

Избор на купувачот

Големи Празнични Зделки
  • Ново
Класификација на производот:

Големи Празнични Зделки

НЕ ТРЕБА ДА СЕ КОРИСТИ ВО ВЛАЖНИ ИЛИ ВЛАЖНИ ЛОКАЦИИ КАКО БАЊА подароци за мажи вентилатор за греење Спец

DEN 0.33
Женско Здолниште Европски И Американски Темперамент Метална Боја Закривено Дно Стп Кожна Странична Патент Торба Мода Кратко
  • Ново
Класификација на производот:

Женско Здолниште Европски И Американски Темперамент Метална Боја Закривено Дно Стп Кожна Странична Патент Торба Мода Кратко

Големина : XS Половината : 66cm / 25.98" Колк : 90cm / 35.43" Должина : 36cm / 14.17" Големина : S Половината : 70cm / 27.56" Колк : 94cm /

DEN 399.84
Вртлив Акцент Стол, Барел Фотелја, Тапациран Читање Стол Еден Софа Дневна Стол, Тркалезна Барел Стол Во Ткаенина За Дневна Соба
  • Ново
Класификација на производот:

Вртлив Акцент Стол, Барел Фотелја, Тапациран Читање Стол Еден Софа Дневна Стол, Тркалезна Барел Стол Во Ткаенина За Дневна Соба

6 ФУНТИ / 47.3 ФУНТИ Стапала материјал Железо Стапала Боја Злато Тапацир Материјал Теди Ткаенина Тип На Пр

DEN 1.67
Панталони За Жени Работат Секојдневен Лен За Широк Струк Широка Нога Лабаво Вклопување Палацо Плажа Трендовски Панталони Со
  • Ново
Класификација на производот:

Панталони За Жени Работат Секојдневен Лен За Широк Струк Широка Нога Лабаво Вклопување Палацо Плажа Трендовски Панталони Со

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Тип На Шема : Печатење Стил : Мода, Каузал�

DEN 1.33