• Ново
Ќерки На Темнината Саундтракот

Ќерки На Темнината Саундтракот

Buyers rating:
DEN 416.00

Износ

Според критичарот Џефри Обриен : Ќерките На Темнината неверојатно се наведнуваат кон уметничкиот крај на спектарот На лезбејските вампири, Со делфин Сејриг спортинг костими слични На Мариенбад и Белгискиот режисер кои создаваат слики од луксузна декаденција полна со пердуви, огледала и долги, кривулести хотелски коридори. Верзијата НА ЦД има 4 дополнителни бонус песни на врвот на 18 песни од верзијата НА ЛП. Шарените композиции ја поддржуваат извртената љубовна приказна и различните начини на кои вампирите комуницираат. Ќерки На Темнината Саундтрак (ЦД) (Диги-Пак).Музиката На Винил И Батлер во соработка со ЦТМ Забава го претставува оригиналниот, претходно необјавен саундтрак На Белгискиот култен хорор/еротски вампирски филм "Ќерки На Темнината" Од 1971 година.

Главните својства

Избор на купувачот

Дневник За Боење За Возрасни: Стрес
  • Ново
Класификација на производот:

Дневник За Боење За Возрасни: Стрес

Клиничкиот терапевт, Кортни Вегнер внимателно ги избра илустрациите и поттикнувањата во ова интеракти�

DEN 0.67
Викерман Грин Лепто Лонгифолија Пакет 25 до 36 Долг, Вистински Зачуван Декор За Зеленило За Дома или Секојдневни Аранжмани,
  • Ново
Класификација на производот:

Викерман Грин Лепто Лонгифолија Пакет 25 до 36 Долг, Вистински Зачуван Декор За Зеленило За Дома или Секојдневни Аранжмани,

Големината варира поради природните варијации, висината се движи помеѓу 25 и 36" Оваа ставка се движи во в�

DEN 175.84