• Ново
Seastar Решенија Комплет За Управување Со Решетката, Еден

Seastar Решенија Комплет За Управување Со Решетката, Еден

Buyers rating:
DEN 3839.84

Износ

За повеќето чамци со погон со помош на моќност со тркала со дијаметар до 16". Само за еднократна употреба. Карактеристики прецизни 4 врти заклучување до заклучување. Стандард 3/4" заострени управувачко вратило. Нерѓосувачки челик кабел излез завршува. Брза, лесна инсталација : дизајнот на задната монтажа овозможува брзо поставување во хардвер за монтирање на цртичка плус одговара на дупки за решетки за телефлекс во индустријата. Ги исполнува стандардите На А.Б. И. Ц. Ги исполнува барањата За сертификација На Н.М. М. а. MFG# SS14119 UPC# 731957092342 Seastar Решенија Комплетот За Управување Со Решетката, Единечен : Прецизен, лесен 4 врти заклучување до заклучување. Стандардно 3/4" тркалезно заострено управувачко вратило. Нерѓосувачки челик кабел излез завршува. Ги исполнува стандардите А. Б. И. Ц. и н. м. м. а. барања за сертификација. Вклучува Sh5210p Helm и SB39526 P 90-степен Рамка Комплет.

Главните својства

Избор на купувачот

Жените Долги Ракави Врвот Плус Големина Дозвола Мода Жена Долги Ракави Long Маица Печатење Маица Со Качулка Џебови Блуза Блузи
  • Ново
Класификација на производот:

Жените Долги Ракави Врвот Плус Големина Дозвола Мода Жена Долги Ракави Long Маица Печатење Маица Со Качулка Џебови Блуза Блузи

Од прилика : Тоа Ќе Биде Вашиот Најдобар Избор Или За Носење, Овие Врвови Може Да се Совпаднат со Разнови�

DEN 286.24
Шина Штука Уметност Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов - Дневни Морски Желки Од
  • Ново
Класификација на производот:

Шина Штука Уметност Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов - Дневни Морски Желки Од

Шина Штука Уметност 14х18 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов

DEN 2.67
Химели Орнаменти Комплет-Топката
  • Ново
Класификација на производот:

Химели Орнаменти Комплет-Топката

Цврстиот Даб ви носи традиционален фински стил На Химели Лесно за правење, овие разноврсни украси ја ка�

DEN 2.33