• Ново
Повеќегодишна Модерна Метална Светилка За Продолжување На Менхетен За Дневна Соба, Спална Соба

Повеќегодишна Модерна Метална Светилка За Продолжување На Менхетен За Дневна Соба, Спална Соба

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Совршен за модерни, традиционални и современи простори! Вклучува 3 х јасни бели заострени нијанси на ткаенина за тапан за чист, свеж изглед. Вклучува 2 x табела и 1 x Подна ламба четкани метални основи за продолжување на никел. Максимална Моќност : 100. Должина На Кабелот : Табела : 5 'Кат : 6'. Безбедност На Сенка : Прстен На Уно. Прилагодлив : Не. Основни Димензии : Табела : 18"-25" Кат : 44"-53,5" Бренд Име : Лалија Хомемодел Бр : 1270-ЛХС-1005-БН Вклучува 3 х јасни бели заострени тапани ткаенини за чист, свеж изглед. Тип на сијалица : Тип А-19 3-Насочен Блескаво : 3 начин Ротирачки. Пондерирана Основа : Табела : Не. Дефект на материјалот : железо 80% +15% ткаенина +5% други. Број На Светилки : 1+1+1. Мерки за сенка на подни светилки Диа : 14". Сет за подни светилки! Брусената завршница со никел милостиво ја опфаќа елегантната основа на секоја светилка и е поврзана со прекрасна нијанса на бела ткаенина за да ви донесе софистициран стил на декор додека ги задоволува вашите потреби за осветлување. Потребно Собрание : Табела : Целосна . Заврши/Боја : Четкани Никел/Бели Нијанси. Подот : 42"-50". Форма На Сенка : Заострена. Висина Од Основата До Штекерот + Штекер : Табела : 18 " -25".

Главните својства

Избор на купувачот

1.06 Кт Круг Намалување Скапоцен Скапоцен Камен Зелена Симулирани Смарагд Реал 18к Бело Злато Роботски Ласерски Гравирање Вечен
  • Ново
Класификација на производот:

1.06 Кт Круг Намалување Скапоцен Скапоцен Камен Зелена Симулирани Смарагд Реал 18к Бело Злато Роботски Ласерски Гравирање Вечен

Според мислењата на повеќето експерти, рускиот Симулиран Дијамант е супериорна алтернатива на природн�

DEN 2.33
Вртлив Акцент Стол, Барел Фотелја, Тапациран Читање Стол Еден Софа Дневна Стол, Тркалезна Барел Стол Во Ткаенина За Дневна Соба
  • Ново
Класификација на производот:

Вртлив Акцент Стол, Барел Фотелја, Тапациран Читање Стол Еден Софа Дневна Стол, Тркалезна Барел Стол Во Ткаенина За Дневна Соба

6 ФУНТИ / 47.3 ФУНТИ Стапала материјал Железо Стапала Боја Злато Тапацир Материјал Теди Ткаенина Тип На Пр

DEN 1.67
Мијаилима Женски Камизола Шорцеви Сет Ноќна Облека Женска Долна Облека Комплет Комплети За Долна Облека Нова Мода Чипка Долна
  • Ново
Класификација на производот:

Мијаилима Женски Камизола Шорцеви Сет Ноќна Облека Женска Долна Облека Комплет Комплети За Долна Облека Нова Мода Чипка Долна

Соодветна сезона : цела сезона.22" Колк : 100см / 39.25" Колк : 95см / 37.72" Големина : Л Големина На САД : 12 Велика Бри

DEN 255.68
Ac Адаптер За Acer Aspire V5-482PG V7-V7-582P
  • Ново
Класификација на производот:

Ac Адаптер За Acer Aspire V5-482PG V7-V7-582P

Моќност : Влез 120 V240 V / 5060 Hz Излез : 19 V 4.74 а 90 Watt; ac адаптерите се CE, FCC, Ro HS сертифицирани за безбедност.Конек

DEN 270.08