• Ново
Хфихгф Мажи Кратки Ракави Кошули Гроздобер Западен Ацтеките Печати Графички Маици Кошула Повик Екипажот Лабава Одговара Летни Врвови

Хфихгф Мажи Кратки Ракави Кошули Гроздобер Западен Ацтеките Печати Графички Маици Кошула Повик Екипажот Лабава Одговара Летни

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

62 "Биста : 132cm/51.52 "ракав : 23см/9. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см големина. Материјал : 95% Полиестер 5% Памук. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Рамо : 58cm/22. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Рамо : 48см/18. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Рамо : 56cm/22. Сезона : Fall, Зима,Лето,Aut, Пролет. : 6 X-Големи САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Рамо : 60cm/23. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.24" Должина : 74cm/29.24 " ракав : 26cm/10.

Главните својства

Избор на купувачот

Мало Девојче Костими За Капење Бебе Девојче Костим За Капење Бикини Комплети Костими За Капење Облека За Летна Плажа Врвни Шорцеви
  • Ново
Класификација на производот:

Мало Девојче Костими За Капење Бебе Девојче Костим За Капење Бикини Комплети Костими За Капење Облека За Летна Плажа Врвни Шорцеви

Ветување Совршен Подарок : комплет за бикини костими за капење за мали деца е идеален подарок за девојчи

DEN 319.84
Чевли За Деца Девојчиња Момчиња Симпатична Шема На Мечка Чевли За Мали Деца Чевли Во Затворен Простор Цртани Чевли За Бебиња
  • Ново
Класификација на производот:

Чевли За Деца Девојчиња Момчиња Симпатична Шема На Мечка Чевли За Мали Деца Чевли Во Затворен Простор Цртани Чевли За Бебиња

Пол : Девојки, Момчиња Чевли горниот материјал : крпа Тип На Затворање : Јамка За Кука Стил : Секојдневен,М

DEN 335.84
Цетрио Машки и Големи Машки Шорцеви За Е-Табла - Со Џебови На Клиренс Секојдневен Плус Големина Памучни Црни Летни Шорцеви За
  • Ново
Класификација на производот:

Цетрио Машки и Големи Машки Шорцеви За Е-Табла - Со Џебови На Клиренс Секојдневен Плус Големина Памучни Црни Летни Шорцеви За

Стеблата за пливање се погодни за сите прилики, и за внатрешни и за надворешни активности Како што се : о�

DEN 0.67