• Ново
Женски Концепти Спорт Морнарица Греј Милвоки Пиварници Крајната Фланелен Шорцеви

Женски Концепти Спорт Морнарица Греј Милвоки Пиварници Крајната Фланелен Шорцеви

Buyers rating:
DEN 111.84

Износ

Овие Концепти Спортски Крајни Фланелни Шорцеви се совршено удобни и слатки за лежење и спиење. Различната Графика На Пиварите Во Милвоки, пријатниот фланелен материјал и карираниот принт на аловер ги прават овие шорцеви за спиење задолжителни работи. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење. Бренд : Концепти Спорт. Официјално лиценциран. Увезени. Материјал : 100% Памук. Везена графика. Инсем мерки прибл. 3''. Еластичен појас.

Главните својства

Избор на купувачот

Вртлив Акцент Стол, Барел Фотелја, Тапациран Читање Стол Еден Софа Дневна Стол, Тркалезна Барел Стол Во Ткаенина За Дневна Соба
  • Ново
Класификација на производот:

Вртлив Акцент Стол, Барел Фотелја, Тапациран Читање Стол Еден Софа Дневна Стол, Тркалезна Барел Стол Во Ткаенина За Дневна Соба

6 ФУНТИ / 47.3 ФУНТИ Стапала материјал Железо Стапала Боја Злато Тапацир Материјал Теди Ткаенина Тип На Пр

DEN 1.67