• Ново
Потпис од Леви Штраус и Ко. Момци слаби фармерки, големини 8-18

Потпис од Леви Штраус и Ко. Момци слаби фармерки, големини 8-18

Buyers rating:
DEN 287.68

Износ

Потпис од Levi Strauss & Co. Boys's Skinny Fit фармерки им дава на децата модерна силуета со класичен стил. Фаќајќи гроздобер, истрошен изглед и екстра-терен пресек, тие се погодија веднаш под глуждот, така што изгледаат одлично со патики или се тркалаат со пар високи врвови. Половината е прилагодлива, а мекиот, истегнат тексас ја одржува својата форма додека му дава слобода да се движи. Слаби. На половината/пораст. 87% памук, 12% полиестер, 1% еластан. Поштенски лета. Прилагодлива половината. Стајлинг со 5 џеб.

Главните својства

Избор на купувачот

клиос Машки Товарни Панталони Големи И Високи Работни Панталони Тактички Панталони На Отворено Салон За Товарни Панталони Со
  • Ново
Класификација на производот:

клиос Машки Товарни Панталони Големи И Високи Работни Панталони Тактички Панталони На Отворено Салон За Товарни Панталони Со

✈ ✈Машки Спортски панталони Џогери Со Џебови Со патент Жици Заострени Атлетски Панталони За трчање Ве�

DEN 383.68
Женски Костими За Капење Комплет За Бикини Со Завој За Склекови Бразилска Облека За Плажа Женски Костими За Капење Комплет Бандо
  • Ново
Класификација на производот:

Женски Костими За Капење Комплет За Бикини Со Завој За Склекови Бразилска Облека За Плажа Женски Костими За Капење Комплет Бандо

костим за капење, жените костим за капење coverup за жените женска бански костуми perfect mens пливаат водови плу

DEN 0.67