• Ново
Женски германски Дирндл Фустан Октоберфест Партиски Фустани

Женски германски Дирндл Фустан Октоберфест Партиски Фустани

Buyers rating:
DEN 1839.84

Износ

Женски германски Дирндл Фустан За Баварскиот Карневал Октоберфест Совршен За карневалот во октоберфест Карактеристики : одвојлив два комплети, плетен фустан за половината, ладно рамо со кратки ракави,вез во предниот дел, прилагодување на истегнување за најдобро вклопување, скриен патент во задниот дел. Стил : исклучителен, класичен, гроздобер стил ,добра изработка и неверојатен дизајн, мора да има во вашата гардероба за костими за шанкерка. Прилика : фустанот дирндл е совршен за баварски октоберфест, карневалско време, тематска забава, косплеј, ноќта на вештерките итн. Симпатичниот и секси дизајн ќе ве направи пошармантен и ќе го носите,вие сте центарот на забавата На Октоберфест, ќе имате среќно и совршено време. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте ја сликата на табелата со лева големина.

Главните својства

Избор на купувачот

цветни цвеќиња лисја од палми растенија од џунгла хибискус птичји фламинго Градинарско Знаме Надворешно Знаме Домашна Забава
  • Ново
Класификација на производот:

цветни цвеќиња лисја од палми растенија од џунгла хибискус птичји фламинго Градинарско Знаме Надворешно Знаме Домашна Забава

12 х 18 инчи 28 х 40 инчи.Направено од висококвалитетен полиестер.Знамињата се честитка на вашиот дом.Времен

DEN 0.33
Shpwfbe Материјали За Чистење Сунѓери Шмиргла Сунѓер За Миење Садови Избришете Нано Сунѓереста Четка Магија Избришете Чиста
  • Ново
Класификација на производот:

Shpwfbe Материјали За Чистење Сунѓери Шмиргла Сунѓер За Миење Садови Избришете Нано Сунѓереста Четка Магија Избришете Чиста

безбеден и ефикасен.Слободни раце : опремен со четка за опашка за да се спречи директен контакт со течно�

DEN 207.84
Слика Ма Патување Комплет 0.25 мл Матични Клетки Чистење На Лицето, 0.25 Мл Матични Клетки Серум, 0. Крајна Заштита Навлажнувачки
  • Ново
Класификација на производот:

Слика Ма Патување Комплет 0.25 мл Матични Клетки Чистење На Лицето, 0.25 Мл Матични Клетки Серум, 0. Крајна Заштита Навлажнувачки

Совршен комплет за стартување од пет парчиња за воведување на најдобрите најважни работи за Нега на Кож

DEN 1119.84
Градници За Жени Тенка Долна Облека Со Полна Чаша Плус Големина Безжичен Спортски Градник Капак На Градник Чаша Со Големи Димензии
  • Ново
Класификација на производот:

Градници За Жени Тенка Долна Облека Со Полна Чаша Плус Големина Безжичен Спортски Градник Капак На Градник Чаша Со Големи Димензии

22"големина : к чаша големина : 40 / 90д биста : 108см / 42.28"големина : Г ЧАША ГОЛЕМИНА : 38 / 85с биста : 100см / 39.28"голе�

DEN 348.64