• Ново
Стандарден моторни производи WP Стандарден прекинувач- Misc Fits Изберете: 2006- Cadillac CTS-V, Cadillac CTS

Стандарден моторни производи WP Стандарден прекинувач- Misc Fits Изберете: 2006- Cadillac CTS-V, Cadillac CTS

Buyers rating:
DEN 175.84

Износ

Прекинувачот за бришење на шофершајбната SW Direction-Fit OE-префрлување ефикасно ја обновува функцијата на бришачот. Проводниците на бакарна легура обезбедуваат супериорна електрична спроводливост со ниски отпорни загуби. Робусниот дизајн и високо-одделените материјали ги исполнуваат строгите барања на денешниот професионален сервис. Како глобален производител на прекинувачи, ние одржуваме целосна контрола на квалитетот во текот на целиот процес на производство и го произведуваме секој прекинувач на OE SPEC за да обезбедиме соодветно вклопување, форма и функција . прекинувач за бришачи на шофершајбната. Дополнителни карактеристики Боја : Црна. Волти : 12. Одговарајте : 2006-2007 CADILLAC CTS-V 2004 CADILLAC CTS и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

Главните својства

Избор на купувачот

илиоге Карго Панталони Жени, Жени Памук Широк Нога Панталони Висок Половината А-Линија Солидна Брзо Сушење Со Џеб Повик Долги
  • Ново
Класификација на производот:

илиоге Карго Панталони Жени, Жени Памук Широк Нога Панталони Висок Половината А-Линија Солидна Брзо Сушење Со Џеб Повик Долги

Нашата облека е наменета за Азиски фигури, што значи дека може да биде помала од нормалните Европски гол

DEN 567.04
Цетрио Машки и Големи Машки Шорцеви За Е-Табла - Со Џебови На Клиренс Секојдневен Плус Големина Памучни Црни Летни Шорцеви За
  • Ново
Класификација на производот:

Цетрио Машки и Големи Машки Шорцеви За Е-Табла - Со Џебови На Клиренс Секојдневен Плус Големина Памучни Црни Летни Шорцеви За

Стеблата за пливање се погодни за сите прилики, и за внатрешни и за надворешни активности Како што се : о�

DEN 0.67
Хфихгф Мажи Кратки Ракави Кошули Гроздобер Западен Ацтеките Печати Графички Маици Кошула Повик Екипажот Лабава Одговара Летни
  • Ново
Класификација на производот:

Хфихгф Мажи Кратки Ракави Кошули Гроздобер Западен Ацтеките Печати Графички Маици Кошула Повик Екипажот Лабава Одговара Летни

62 "Биста : 132cm / 51.52 "ракав : 23см / 9 (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см големин

DEN 351.84