• Ново
Уникатни поволни цени на standуниор јака со долги ракави метални точки блуза

Уникатни поволни цени на standуниор јака со долги ракави метални точки блуза

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Изработена од лесна ткаенина за леснотија на абење и со разигран печатење на starвезди, блузата е обликувана со прицврстување на копчињата. Со едноставна и елегантна силуета, има столбна јака и е извезена со метални starsвезди што привлекуваат очи за да создадат шик стил. Пар со фармерки или здолниште и високи потпетици за шик ноќен изглед. Повод : шопинг, датира, кафуле, вечера, забава, училиште, празник, собирање викенд, секојдневно носење, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'8 ", Градите : 33 1/2 инчи, половината : 24 4/5 инчи, колк : 36 3/5 инчи, должина на рамото : 16 1/7 инчи, тежина : 123,5 фунти) мерење (во инчи) Меѓународна големина градите ширина на рамото - Вкупна должина 36 5/8 - - 14 5/8 25 1/4s 38 5/8 - - 15 1/8 25 5/8m - 40 1/2 15 5/8 26 L 43 3/4 16 1/8- - 26 3/8xl 46 7/8 16 5/8 - - 26 3/4 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Уникатни поволни цени на standуниор јака со долги ракави метални точки блуза 100% полиестер. Увезени. Сјајни starsвезди и отпечатоци од точки. Предна машина за миење ладно со слични бои, ниско железо.

Главните својства

Избор на купувачот

илиоге Карго Панталони Жени, Жени Памук Широк Нога Панталони Висок Половината А-Линија Солидна Брзо Сушење Со Џеб Повик Долги
  • Ново
Класификација на производот:

илиоге Карго Панталони Жени, Жени Памук Широк Нога Панталони Висок Половината А-Линија Солидна Брзо Сушење Со Џеб Повик Долги

Нашата облека е наменета за Азиски фигури, што значи дека може да биде помала од нормалните Европски гол

DEN 567.04
Машки Тренингот Шорцеви Мажи Секојдневен Мода Крпеница Шорцеви Со Џебови Еластична Половината Плажа Панталони Менс Стебла На
  • Ново
Класификација на производот:

Машки Тренингот Шорцеви Мажи Секојдневен Мода Крпеница Шорцеви Со Џебови Еластична Половината Плажа Панталони Менс Стебла На

80 "Колк : 127cm / 50.05 " Големина : XL Големина.62 " Големина : XXXXXL Големина.91 "Хип : 142cm / 55.94" Должина : 59cm / 23.ПРЕКРАСН�

DEN 287.84
Комплет За Склекови Капење Фалбала Половината Шорцеви За Капење За Жени Два Костими За Капење Со Шорцеви Пливање Шорцеви Костим
  • Ново
Класификација на производот:

Комплет За Склекови Капење Фалбала Половината Шорцеви За Капење За Жени Два Костими За Капење Со Шорцеви Пливање Шорцеви Костим

99" погоден за половината : 6878см / 26,7730,71" погоден за колкови : 78104см / 30,7040,94" пнтс должина : 29,5 см / 11,61" Стил : ,К

DEN 2.33
Посијего Женски Плус Големина Спортски Панталони Fall Зима Врвка За Влечење Панталони За Џогирање Со Висок Струк Дневни Панталони
  • Ново
Класификација на производот:

Посијего Женски Плус Големина Спортски Панталони Fall Зима Врвка За Влечење Панталони За Џогирање Со Висок Струк Дневни Панталони

✮ПЕРЕЊЕ овие женски панталони се лесни за нега, машинско перење или рачно перење, пеглање на ниска тем

DEN 559.84
цветни цвеќиња лисја од палми растенија од џунгла хибискус птичји фламинго Градинарско Знаме Надворешно Знаме Домашна Забава
  • Ново
Класификација на производот:

цветни цвеќиња лисја од палми растенија од џунгла хибискус птичји фламинго Градинарско Знаме Надворешно Знаме Домашна Забава

12 х 18 инчи 28 х 40 инчи.Направено од висококвалитетен полиестер.Знамињата се честитка на вашиот дом.Времен

DEN 0.33
Женска Мода Ноќта На Вештерките Отпечатена Лабава Маица Ракави со Средна должина Блуза Вратот На Екипажот Обични Врвови За Женски
  • Ново
Класификација на производот:

Женска Мода Ноќта На Вештерките Отпечатена Лабава Маица Ракави со Средна должина Блуза Вратот На Екипажот Обични Врвови За Женски

: Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106cm / 41 Сезона : Type / Пролет / Зима Пол : Жени,Девојка Повод : �

DEN 1.67
Кајануо Женски Врвови Клиренс Цврст Полупатентен Ревер Женски Кошули Модни Жени Секојдневен Врат Со Ревер Со Чиста Боја Со Долг
  • Ново
Класификација на производот:

Кајануо Женски Врвови Клиренс Цврст Полупатентен Ревер Женски Кошули Модни Жени Секојдневен Врат Со Ревер Со Чиста Боја Со Долг

особено совршено за преодни сезони Одвојување перење за да се избегне боење облека ?●Нега На Облека : Ма

DEN 229.76
Цетрио Машки и Големи Машки Шорцеви За Е-Табла - Со Џебови На Клиренс Секојдневен Плус Големина Памучни Црни Летни Шорцеви За
  • Ново
Класификација на производот:

Цетрио Машки и Големи Машки Шорцеви За Е-Табла - Со Џебови На Клиренс Секојдневен Плус Големина Памучни Црни Летни Шорцеви За

Стеблата за пливање се погодни за сите прилики, и за внатрешни и за надворешни активности Како што се : о�

DEN 0.67
Собранието На Странични Фарови На Патниците во дорман за Специфични Модели На Тојота Одговара изберете: 2003-ТОЈОТА КОРОЛА СЕ
  • Ново
Класификација на производот:

Собранието На Странични Фарови На Патниците во дорман за Специфични Модели На Тојота Одговара изберете: 2003-ТОЈОТА КОРОЛА СЕ

Издржливи материјалицврста пластика штити од временските услови и условите на патот Одговара Изберете

DEN 1.67