• Ново
Индустриски студенти сложени забавни замоци дијаграм графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од Карл Хронек

Индустриски студенти сложени забавни замоци дијаграм графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност,

Buyers rating:
DEN 1524.00

Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : патент на САД, дијаграм, табела, детален, замок, фантазија. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела за виси . Дизајн од Карл Хронек.

Главните својства

Избор на купувачот

Холандски господар дафодил светилки
  • Ново
Класификација на производот:

Холандски господар дафодил светилки

50 големи светилки елен и отпорен на глодари, пролетно цветни, одлични повторно цветаат секоја година на�

DEN 720.00
4 Дупчиња Јасни Садови
  • Ново
Класификација на производот:

4 Дупчиња Јасни Садови

Дизајниран Исклучиво Со Ув Заштита Вграден Вградува 46 Индивидуални Слотови За Максимална Дренажа, Прот

DEN 1.67
Шекспир диви серии летаат комбо
  • Ново
Класификација на производот:

Шекспир диви серии летаат комбо

1насочен систем за лежишта за десно или лево повлекување Rod 8тежина работи добро за игра риба (бас, штука,

DEN 1.00