• Ново
Rubbermaid Комерцијални, RCP1957525, Tcell Систем Мирис Рефил, Картон, Бела

Rubbermaid Комерцијални, RCP1957525, Tcell Систем Мирис Рефил, Картон, Бела

Buyers rating:
DEN 110.08

Износ

Мирисното полнење содржи иновативен, модерен и софистициран мирис за Комерцијалниот TCell TCell 2.0, систем за контрола на мирис без батерии, пасивен и мирис. Технологијата на Горивни Ќелии TCell 2.0 во диспензерот (се продава одделно) овозможува создавање на водород директно во комората за формули на уредот. Како што се создава секоја молекула на водород, таа принудува еднаква количина неутрализатор на мирис и мирис од комората. Оттаму, природниот проток на воздух го дистрибуира неутрализаторот на мирисот и мирисот низ целиот простор, покривајќи до 6.000 кубни стапки. Полнењето содржи Микротранс Технологија, вистински неутрализатор на мирис, кој е поврзан со висококвалитетен мирис за ефикасно отстранување на мирисите. TCell 2.0 мирисот трае или 30 или 45 дена, во зависност од избраната поставка на диспензерот.Rubbermaid Комерцијални TCell Систем Мирис Рефил, 6 / Картон (Количина) Компатибилен Со rubermaid TCell 2.0 систем за контрола на мирис. Совршен за дневна, лоби или канцеларија. Интегриран Неутрализатор на мирис - Технологија Микротранс. Трае 30-45 дена.

Главните својства

Избор на купувачот

Панталони За Жени Работат Секојдневен Лен За Широк Струк Широка Нога Лабаво Вклопување Палацо Плажа Трендовски Панталони Со
  • Ново
Класификација на производот:

Панталони За Жени Работат Секојдневен Лен За Широк Струк Широка Нога Лабаво Вклопување Палацо Плажа Трендовски Панталони Со

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Тип На Шема : Печатење Стил : Мода, Каузал�

DEN 1.33
Шина Штука Уметност Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов - Дневни Морски Желки Од
  • Ново
Класификација на производот:

Шина Штука Уметност Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов - Дневни Морски Желки Од

Шина Штука Уметност 14х18 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов

DEN 2.67
Комерцијален Миксер За Храна VEVORbrand, 20qt 750W Брзини Прилагодлив Процесор За Храна Тешка Работа Со Куки За Тесто Од Нерѓосувачки
  • Ново
Класификација на производот:

Комерцијален Миксер За Храна VEVORbrand, 20qt 750W Брзини Прилагодлив Процесор За Храна Тешка Работа Со Куки За Тесто Од Нерѓосувачки

Совршено дизајниран за да ги направите сите видови мешање храна 3 Додатоци За Мешање секој миксер индус�

DEN 8639.84
Химели Орнаменти Комплет-Топката
  • Ново
Класификација на производот:

Химели Орнаменти Комплет-Топката

Цврстиот Даб ви носи традиционален фински стил На Химели Лесно за правење, овие разноврсни украси ја ка�

DEN 2.33
Nuwallpaper Teal Saybrook Кора И Стап Позадина
  • Ново
Класификација на производот:

Nuwallpaper Teal Saybrook Кора И Стап Позадина

Опкружете се со смирувачкиот амбиент на океанот со оваа кора и стап позадина Аква брановите се виткаат �

DEN 0.33