• Ново
Geocel GC Pro Fle Fibered RV Инстант Покрив Поправка Четка Слој-Бела, Кварт

Geocel GC Pro Fle Fibered RV Инстант Покрив Поправка Четка Слој-Бела, Кварт

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Не користете за апликации за вода за пиење. Брзо го издржува контактот со вода по апликацијата за да престане протекувањето. Се применува во неповолни температурни опсези, вклучувајќи влажни и ледени услови. Про Флекс RV Инстант Покривот Поправка Слој е идеално решение за да се запре протекување брзо, дури и во влажни услови. Не користете во области каде што храната се обработува или складира. Не користете како комплетен површински слој или во континуирани подводни апликации. може да се премести и да се изложи на временски услови веднаш по апликацијата; достоен за пат за 1 час. Инстант Покривот Поправка Слој е дизајниран и дизајниран како брзо и ефикасно решение за поправка за протекување на покривот во паузи, рабовите, поделби, или дупки во метал Р. Производот е за надворешна употреба само поради мирис што се испушта за време на лекувањето. Издржува наизменичен сообраќај на стапалата.

Главните својства

Избор на купувачот

Жените Долги Ракави Врвот Плус Големина Дозвола Мода Жена Долги Ракави Long Маица Печатење Маица Со Качулка Џебови Блуза Блузи
  • Ново
Класификација на производот:

Жените Долги Ракави Врвот Плус Големина Дозвола Мода Жена Долги Ракави Long Маица Печатење Маица Со Качулка Џебови Блуза Блузи

Од прилика : Тоа Ќе Биде Вашиот Најдобар Избор Или За Носење, Овие Врвови Може Да се Совпаднат со Разнови�

DEN 286.24
Лажица Ткаенина-Динос Валентин Момчиња Диносаурусите Морнарица Бела Сива Црвена Сина Ден Печатени На Лен Памук Платно Ткаенина
  • Ново
Класификација на производот:

Лажица Ткаенина-Динос Валентин Момчиња Диносаурусите Морнарица Бела Сива Црвена Сина Ден Печатени На Лен Памук Платно Ткаенина

Динос Валентин Момчиња Диносауруси Морнарица Бела Сива Лажица Ткаенина од Дворот Лен Памучно Платно Н�

DEN 0.33
Prettyui Дигитален Календар Будилник Ден Часовник Шарени Голем Дигитален Дисплеј Студентите Будилници ПРЕДВОДЕНА Електронски
  • Ново
Класификација на производот:

Prettyui Дигитален Календар Будилник Ден Часовник Шарени Голем Дигитален Дисплеј Студентите Будилници ПРЕДВОДЕНА Електронски

Тип на ставка : Дисплеј Во Боја Дигитален Часовник Материјал : Абсколор : Бела, Црна Тежина : 200g Size : 13,5x3, 5x10

DEN 527.20
Вожидаоза Женски Врвови О Елек Без Ракави Без Врат Цветни Блузи Врвови За Печатење Женска Маичка Камизола Женски Резервоар За
  • Ново
Класификација на производот:

Вожидаоза Женски Врвови О Елек Без Ракави Без Врат Цветни Блузи Врвови За Печатење Женска Маичка Камизола Женски Резервоар За

удобен и ласкав на3 погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат во пролет или лето.О�

DEN 271.84