• Ново
Intel Core i5-6500TE Процесор

Intel Core i5-6500TE Процесор

Buyers rating:
DEN 9119.68

Износ

Видеа, крцкави. Процесор База Фреквенција 2. Графички Видео Макс Меморија 64 МК. Производител На Процесор : Интел. Перформанси, поефикасни. Макс Турбо Фреквенција 3.4 Intel® Брзо СИНХРОНИЗИРАЈТЕ Видео да интел® интру 3д Технологија да ИНТЕЛ® ЈАСНО видео hd технологија да intel® јасна видео технологија да # на дисплеи поддржани 3 Уред Id 0x1912. Графички Излез едп/ДП/ХДМИ/ДВИ. Брзина На Оверклокување : 3. Кеш 6 МБ Smart Cache.4) 4096x2304@24hz Max Резолуција (DP) 4096x2304@60hz Max Резолуција (e DP - Интегриран Рамен Панел) 4096x2304@60hz Max Резолуција (VGA) N/A. ECC Меморија Поддржан Од Страна На . Со Intel® Core i5 процесор, вашите системи и уреди работат попаметно од кога било за да можете да работите поефикасно од кога било со автоматски излив на брзина кога ви треба Со Intel® Turbo Boost Технологија. Со вградена технологија Како intel® realsense technology која ви овозможува да комуницирате со вашиот уред само со гест и револуционерно 3 D скенирање, компјутерите штотуку станаа малку почовечки. Брзина На Часовникот : 2. Графика Макс Динамичка Фреквенција 1. Игри на среќа, повеќе разноврсна. Опции за проширување Приспособливост 1s Само PCI Експрес Ревизија 3. # На Теми 4. Со вградена графика на Ирис, гледајте 4к видео на повеќе екрани, креирајте содржина што се појавува побрзо и репродуцирајте беспрекорно ВО 3Д.

Главните својства

Избор на купувачот

Флолео Клиренс Секси Жени Долна Облека Танга Чипка Искушение Бебешка Кукла Долна Облека В-Вратот Ноќен Фустан Облека За Спиење
  • Ново
Класификација на производот:

Флолео Клиренс Секси Жени Долна Облека Танга Чипка Искушение Бебешка Кукла Долна Облека В-Вратот Ноќен Фустан Облека За Спиење

И тоа ја покажува вашата секси и женственост и ве прави попривлечни за вашиот љубовник Бидејќи различни

DEN 3.00
Краток Лист За Броење На Конец Со Големина На Кралица Цврст - - Хотелски Луксузни Чаршафи-24 Длабоки Џебови Лесно Се Вклопуваат-Листови
  • Ново
Класификација на производот:

Краток Лист За Броење На Конец Со Големина На Кралица Цврст - - Хотелски Луксузни Чаршафи-24 Длабоки Џебови Лесно Се Вклопуваат-Листови

Овој Ултра Мек Памук е ткаен со најдобар квалитет на уникатно памучно предиво за да се осигурате дека ќе

DEN 3.33
Лажица Ткаенина-Динос Валентин Момчиња Диносаурусите Морнарица Бела Сива Црвена Сина Ден Печатени На Лен Памук Платно Ткаенина
  • Ново
Класификација на производот:

Лажица Ткаенина-Динос Валентин Момчиња Диносаурусите Морнарица Бела Сива Црвена Сина Ден Печатени На Лен Памук Платно Ткаенина

Динос Валентин Момчиња Диносауруси Морнарица Бела Сива Лажица Ткаенина од Дворот Лен Памучно Платно Н�

DEN 0.33
Ac Адаптер За Acer Aspire V5-482PG V7-V7-582P
  • Ново
Класификација на производот:

Ac Адаптер За Acer Aspire V5-482PG V7-V7-582P

Моќност : Влез 120 V240 V / 5060 Hz Излез : 19 V 4.74 а 90 Watt; ac адаптерите се CE, FCC, Ro HS сертифицирани за безбедност.Конек

DEN 270.08