• Ново
СОФА вреќа со вреќа со вреќи, столче за меморија за пена со покривка на микросуед, деца, возрасни, ФТ, јаглен

СОФА вреќа со вреќа со вреќи, столче за меморија за пена со покривка на микросуед, деца, возрасни, ФТ, јаглен

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Покриената на микросудејата е неверојатно мека, ултра трајна и завршена со детска безбедносна патент за мир на умот. Исполнет со најмекиот и најудобниот мебел од мебел, рендана мемориска пена што ќе трае цел живот. Овој специфичен производ може да одговара на две големи возрасни и нуди можност да се протега како кауч. Ова седиште дефинитивно ќе биде првото земено на секој семеен собир или забава!. Димензии : 34 "H x 72" W x 48 "D.

Главните својства

Избор на купувачот

Холандски господар дафодил светилки
  • Ново
Класификација на производот:

Холандски господар дафодил светилки

50 големи светилки елен и отпорен на глодари, пролетно цветни, одлични повторно цветаат секоја година на�

DEN 720.00