• Ново
Урбана Република Бебе девојче ФАУ ФУЕСТ, големини 12м-24м

Урбана Република Бебе девојче ФАУ ФУЕСТ, големини 12м-24м

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Овој симпатичен, мек и пријатна елек од крзно од урбана Република е совршен додаток на гардеробата на вашето бебе девојче! Лесно е да се поштеди за безбедно вклопување, вашето девојче изгледа слатко и е подготвено да оди! Овој забавен слој е одличен за дневни активности со вас и е завршен допир на нејзината облека на денот. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : Тешка категорија. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : без ракави. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Фаукс дизајн на крзно. Faux Furs Fur -елек на Baby Girls од Урбана Република.

Главните својства

Избор на купувачот

4 Дупчиња Јасни Садови
  • Ново
Класификација на производот:

4 Дупчиња Јасни Садови

Дизајниран Исклучиво Со Ув Заштита Вграден Вградува 46 Индивидуални Слотови За Максимална Дренажа, Прот

DEN 1.67