• Ново
Дри-Пауер® Маица

Дри-Пауер® Маица

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

5.4 мл./yd2, 50/50 памук/полиестероксфорд е 47/53 памук/полиестерпре-намален напредни перформанси за управување со влага забележително помека рака и одлична печатење лента од рамо до рамо зашиени ракави со двојна игла, долниот раб и предниот дел на вратот 1x1 ребрестиот беспрекорен столб се сврте 5.6 мл. АКТИВНА Маица.

Главните својства

Избор на купувачот

Бекарнли 104-Монтирање На Моторот
  • Ново
Класификација на производот:

Бекарнли 104-Монтирање На Моторот

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 1186.08