• Ново
- Миг и Компањи Темна Шума Зелена Вез Конец, 8. ид

- Миг и Компањи Темна Шума Зелена Вез Конец, 8. ид

Buyers rating:
DEN 153.44

Износ

Дмц Памучен Конец за Везење, направен од долг Главен Египетски Памук и двојно мерцеризиран за брилијантен сјај, е најпрепорачливиот конец во светот. Оваа премиум нишка е составена од шест големини 25 лесно одделени нишки, што ви овозможува да ја прилагодите дебелината на конецот со избирање на бројот на нишки. Секој ковчег од 8,7 дворови има пригодна карактеристика на влечење за леснотија на користење.Овој производ Е Направен Во Франција од компанија со богато наследство на брендот. Совршен За Вкрстен Бод и Вез. Дмц-Памук За Везење Со Шест Влакна. Брилијантен конец со шест прамени направен од двојно мерцеризирани, долги главни 100% памучни влакна. Конецот е спакуван дванаесет 8,7 ид/8м скини по кутија. Увезени.

Главните својства

Избор на купувачот

Nuwallpaper Teal Saybrook Кора И Стап Позадина
  • Ново
Класификација на производот:

Nuwallpaper Teal Saybrook Кора И Стап Позадина

Опкружете се со смирувачкиот амбиент на океанот со оваа кора и стап позадина Аква брановите се виткаат �

DEN 0.33
Холи Перформанси 26-Гас Плоча
  • Ново
Класификација на производот:

Холи Перформанси 26-Гас Плоча

Холи производите се неприкосновен лидер во системите за гориво повеќе од 100 години Холи карбураторите г

DEN 799.20
Жените Долги Ракави Врвот Плус Големина Дозвола Мода Жена Долги Ракави Long Маица Печатење Маица Со Качулка Џебови Блуза Блузи
  • Ново
Класификација на производот:

Жените Долги Ракави Врвот Плус Големина Дозвола Мода Жена Долги Ракави Long Маица Печатење Маица Со Качулка Џебови Блуза Блузи

Од прилика : Тоа Ќе Биде Вашиот Најдобар Избор Или За Носење, Овие Врвови Може Да се Совпаднат со Разнови�

DEN 286.24