• Ново
Часовна удобност крин широка ширина професионален елегантен чевли бел 9,5

Часовна удобност крин широка ширина професионален елегантен чевли бел 9,5

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Тоа е најдобриот избор за удобно вклопување. Елегантни и професионални.24-часовна удобност Лили Дополнителна широка ширина T-Strap дизајн со прилагодливи чевли за прицврстувачи. Овој елегантен, лесен и издржлив чевли е изработен од лесен EVA и гумени материјали од надворешната страна за максимален зафат на површината. Екстра широк (Е) од Фазпаз. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Фазпаз.

Главните својства

Избор на купувачот

Лук гурмај хабанеро кисела лук, оз
  • Ново
Класификација на производот:

Лук гурмај хабанеро кисела лук, оз

Овој лук од Хабанеро е многу жежок! Кисела лук се прави со процес на ладен мариноване што му овозможува н

DEN 127.68